KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15286434
nr 1528 6434
Blyerts
Sten Regnell, "Stäck, Båden". Signerad. Bildmått: 12x20 cm, yttermått inklusive ram: 27x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:49:52
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)